Dbamy o twój wizerunek kompleksowo.

Chcesz zbudować silną i jednolitą markę?

Novaevent to agencja kreatywna, która zajmuje się kreacją wizerunku klientów poprzez identyfikację wizualną po realizację kampanii radiowych, bilboardowych oraz marketingu w internecie.

identyfikacja-wizualna
01.Identyfikacja wizualna

Klient od początku ocenia atrakcyjność naszej marki. Spójny i unikalny wizerunek jest bardzo ważny w kontekście budowania silnej i rozpoznawalnej marki. Novaevent zajmuje się kompleksowym przygotowaniem identyfikacji wizualnej, na którą składają się między innymi projekt logo, wizytówki, artykuły firmowe (pen drive, papier firmowy, kubki, długopisy oraz wiele innych). W przypadku punktów stacjonarnych dzięki reklamie LED sprawimy by twój lokal był widoczny i dobrze oznaczony.

kampanie-tradycyjne
02.Reklama Tradycyjna

Przygotowujemy dla swoich klientów kompleksową strategię marketingową, na którą składa się między innymi reklama tradycyjna w postaci reklam bilboardowych na określonym obszarze lub w całej Polsce. Realizujemy także kampanie radiowe przy współpracy z wieloma doświadczonymi lektorami. Mamy głowę pełną pomysłów!

kampanie-multimedialne
03.Kampania multimedialna

W dzisiejszych czasach reklama internetowa to podstawa każdej działalności. Wiemy jak ważny jest wizerunek w sieci, dlatego prowadzimy dla naszych klientów media społecznościowe, zajmujemy się reklamą w Google, na Facebooku oraz Instagramie. Przygotowujemy kompleksowe strony internetowe, sklepy internetowe oraz aplikacje mobilne. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.